Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cisku udostępnia od dnia 2 stycznia 2016 roku Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na platformie ePUAP w celu umożliwienia obywatelom wnoszenia podań i innych dokumentów w postaci elektronicznej, stosownie do ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2005r. nr 64, poz. 565).

Interesant, po wejściu na stronę będzie mógł wypełnić odpowiedni – według typu sprawy formularz i wysłać go do Gminnego Ośrodka. Po przesłaniu pisma do Ośrodka Pomocy Społecznej, interesant otrzyma automatycznie wygenerowane Urzędowe Potwierdzenie Odbioru, czyli odpowiednio przygotowany dokument, podpisany elektronicznie, będący dowodem wniesienia pisma do GOPS-u.

Aby skorzystać z możliwości przesłania elektronicznego podania do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Cisku należy wejść na stronę:

Elektroniczna Skrzynka Podawcza GOPS w Cisku

Jeśli nie masz jeszcze konta skorzystaj z zakładki POMOC --> Zakładanie konta a potem oraz potwierdź wniosek o nadanie profilu zaufanego (Twojego podpisu elektronicznego).

Kierownik
Gminnego Ośrodka
Pomocy Społecznej w Cisku
/-/ Danuta Pawlik